Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Grand Prix

                                                                      

Od 2009 roku na naszym łowisku jest rozgrywany cykl zawodów wędkarskich, który ma za zadanie wyłonienie mistrza koła w danym roku, który po rozegraniu wszystkich zawodów okazał się najlepszym i najwszechstronniejszym wędkarzem - cykl tych  zawodów nosi nazwę GRAND PRIX. Polega on na tym, że za każde zawody przyznawane są punkty od 20 punktów za zajęcie 1 miejsca, do 1 punktu za zajęcie miejsca 20. Punkty te są dodawane każdemu zawodnikowi biorącemu udział w zawodach po rozegraniu danych zawodów. Zawodnik który będzie miał największą sumę punktów okaże się zwycięzcą cyklu tych prestiżowych zawodów i zdobędzie GRAND PRIX na dany rok. Wyniki Grand Prix rozgrywanych w latach poprzednich przedstawiają się następująco:

Grand Prix 2009 zdobył Krzysztof Witkowski

Grand Prix 2010 zdobył Dariusz Krzyżoszczak

Grand Prix 2011 zdobył Michał Pilujski

Grand Prix 2012 zdobył Zygmunt Skrzypczak

Grand Prix 2013 zdobył Bartosz Walczak

Grand Prix 2014 zdobył Dariusz Krzyżoszczak

Grand Prix 2015 zdobył Dariusz Krzyżoszczak

Grand Prix 2016 zdobył Norbert Nowak

Grand Prix 2017 zdobył Dariusz Krzyżoszczak

Grand Prix 2018 zdobył Norbert Nowak

Kto zdobędzie ten tytuł w roku 2019?. Przekonamy się o tym fakcie po rozegraniu cyklu 6 zawodów, które odbędą się w tym roku na naszym łowisku. W imieniu Zarządu zapraszam wszystkich naszych członków do udziału w zawodach i wspólnej rywalizacji, która pozwoli wyłonić najlepszego wędkarza roku 2019.

 

Poniższa tabela będzie przedstawiać aktualną sytuacje po rozegraniu każdych następnych zawodów w 2019r. i pozwoli śledzić zainteresowanym wędkarzom aktualną sytuacje punktową w GRAND PRIX.

Klasyfikacja  Grand Prix po trzech rozegranych zawodach:

Lp. IMIĘ I NAZWISKO

I zawody  

   07-04-19

Punktów:

II zawody 

   05-05-19

Punktów:

III zawody 

 29/30-06-19

  Punktów:

SUMA MIEJSCE
1. Roman Jarczewski 20  12 N
2. Robert Izak 19  20 18
3. Przemysław Skrzypczak 18  0 16
4. Paweł Witkowski 17  7 14
5. Andrzej Jarczyński 16 14 8    
6. Zbigniew Drobiński 15  0 12
7. Marek Walczak 14  0 N  
8. Norbert Nowak 13  10 18
9. Dariusz Krzyżoszczak 12 17 17    
10. Mateusz Dolny 11 13 20  
11. Mariusz Kapała 10  0 7
12. Zygmunt Skrzypczak 9 9
13. Mirosław Łakomy  5 10
14. Maciej Dolny 16 20
15. Ernest Mieczkowski N 10
16. Tadeusz Snela  0 6
17. Krzysztof Kaczmarek  15 16
18. Tomasz Dutkowiak 3 18 N    
19. Zbigniew Kowalski 2 0 0
20. Grzegorz Drobiński 0 8    
21. Jarosław Kupczyk 0 19 15    
22. Marcin Juskowiak 0 11 0    
23. Roman Alcer N 8 N    
24. Piotr Klemczak N 6 11    
25. Krzysztof Witkowski N 4 7    
26. Łukasz Frąszczak N N 14    
27. Robert Siatka N N 5    
28. Artur Jasiak N N 17    
29. Rafał Koszarek N N 19    

          N - Nie brał udziału w zawodach.

Klasyfikacja Grand Prix po sześciu rozegranych zawodach:

Lp. IMIĘ I NAZWISKO

IV  zawody

 27/28-07-19

    Punktów:

V zawody

   25-08-19

  Punktów:

VI zawody

   29-09-19

  Punktów:

SUMA MIEJSCE
1. Roman Jarczewski 20 11    
2. Robert Izak 10 5    
3. Przemysław Skrzypczak 7 19  
4. Paweł Witkowski N 18      
5. Andrzej Jarczyński N 14    
6. Zbigniew Drobiński 20 0      
7. Marek Walczak 14 0      
8. Norbert Nowak 10 9      
9. Dariusz Krzyżoszczak 18 0    
10. Mateusz Dolny 19 10      
11. Mariusz Kapała N
0      
12. Zygmunt Skrzypczak 13 16      
13. Mirosław Łakomy 14
0      
14. Maciej Dolny 19 20    
15. Ernest Mieczkowski N 7      
16. Tadeusz Snela 7 13      
17. Krzysztof Kaczmarek N N    
18. Tomasz Dutkowiak 17 12    
19. Zbigniew Kowalski 12 17    
20. Grzegorz Drobiński 11 0    
21. Jarosław Kupczyk 16 8    
22. Marcin Juskowiak 9 0    
23. Roman Alcer N 0    
24. Piotr Klemczak 8 6    
25. Krzysztof Witkowski 11 15    
26. Łukasz Frąszczak 15 N    
27. Robert Siatka 9 N    
28. Artur Jasiak N N    
29. Rafał Koszarek N N      
30. Piotr Matuszyński 15 N      
31. Tomasz Głuszak 12 0      
32. Maciej Krzyżoszczak 18 N      
33. Marek Siatka 17 N      
34. Andrzej Walkowiak 13 N      
35. Łukasz Stolaś 8 N      
36. Piotr Dutkowiak 16 N      
37.            
38.            
39.            
40.            
41.            
42.            
43.            
44            

 

    

 

  N - Nie brał udziału w zawodach.