Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Nowa Strona Internetowa

 

Zarząd Stowarzyszenia Wędkarskiego "Żwirek" składa podziękowanie firmie " perfekcyjneStrony.pl " za darmowe zaprojektowanie i wykonanie nowej strony internetowej naszego Stowarzyszenia. Nowa strona ułatwi w bardzo dużym stopniu pracę nad relacjami z zawodów wędkarskich, oraz różnych innych wydarzeń i informacji dotyczących naszego Stowarzyszenia. W szczególności ułatwione będzie teraz wgrywanie zdjęć z różnego rodzaju zawodów, zarybienia itp. W galerii (zakładka łowisko) pokazane jest nasze łowisko "Żwirek", pozwoli to wszystkim osobom pytającym i interesującym się naszym Stowarzyszeniem z poza naszego regionu zobaczyć jak wygląda nasze łowisko. Nowa strona internetowa będzie jaszcze korygowana w najbliższej przyszłości tak aby spełniała w jak najlepszym stopniu swoje zadanie czyli możliwie najlepszy przekaz informacji.

 

 

Data wpisu: 17-10-2013