Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Puchar Prezesa S.W. "Żwirek"

 

PUCHAR PREZESA

STOWARZYSZENIA WĘDKARSKIEGO "ŻWIREK"

W dniu 29-09-2013 na łowisku " Żwirek " w Jutrosinie odbyły się gruntowe zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wędkarskiego "Żwirek". Zawody te były rozgrywane od godziny 8.00 do godziny 12.00. Pogoda w tym dniu nie była najlepsza ponieważ rano było bardzo zimno i gęsta mgła pokrywała całe łowisko , lecz za to druga część zawodów odbywała się w ładnej słonecznej pogodzie. Niestety ryby tego dnia nie brały najlepiej, ale za to humory dopisywały zawodnikom. Ponieważ były to ostatnie zawody w roku 2013 na łowisku "Żwirek" to po zawodach do  godzin popołudniowych było spotkanie integracyjne zawodników, podczas którego wymieniano się informacjami i wrażeniami z rozegranych zawodów w roku 2013. W zawodach  wzięło udział 23 zawodników.

Pierwsze miejsce w zawodach i Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wędkarskiego "Żwirek" zdobył Jarczyński Andrzej, który złapał ryby o łącznej wadze 1,56kg.

Drugie miejsce zajął Witkowski Paweł, który złapał 0,45kg ryb.

Trzecie miejsce zajął Nowak Norbert, który złapał 0,32kg ryb.

Nagrodę dodatkową za " Największą Rybę " ufundowaną przez  " PRZYRODA" SKLEPY ZOOLOGICZNO WĘDKARSKIE Z RAWICZA ZNAJDUJĄCE SIĘ NA ULICY SZARYCH SZEREGÓW 4. zdobył Jarczyński Andrzej, który złapał karasia o wadze 0,42kg.

Nagrodę dodatkową za zajęcie czwartego miejsca otrzymał  Kowalski Zbigniew który złapał 0,31kg ryb nagroda ta została ufundowana przez CZESŁAWA KRZYŻOSIAKA Z RAWICZA.

Dyplomy dla najlepszych zawodników zostały  ufundowane przez:POLIGRAFIA - JANUSZ KOPACZYŃSKI TEL. 62 725 77 83.

Były to ostanie zawody w 2013r. zamykające jednocześnie cykl 6 zawodów zaliczanych do cyklu Grand Prix. Najwszechstronniejszym wędkarzem i zdobywcą Pucharu Grand Prix 2013r. z wynikiem 41 punktów zastał Walczak Bartosz.

Drugie miejsce w cyklu Gran Prix zajął Pilujski Michał z wynikiem 38 punktów.

Trzecie miejsce w cyklu Grand Prix zdobył Izak Robert i uzyskał 31 punktów.

Zarząd Stowarzyszenia Wędkarskiego " Żwirek " dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w zawodach i zaprasza do galerii, gdzie można obejrzeć zdjęcia z zawodów.

                                                                                                                

 Data wpisu: 30-09-2013